Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Суперечки щодо земельної ділянки

1
01:55, 21.09.2024
Суперечки щодо земельної ділянки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, володію земельною ділянкою, яку було правильно оформлено в спадок від мого діда. Проте, нещодавно я зіткнулася з проблемою, коли мій сусід, який має земельну ділянку поряд, стверджує, що частина моєї ділянки насправді належить йому. Він підтверджує це тим, що у нього є документи, які свідчать про купівлю цієї ділянки від попереднього власника ще до того, як мій дід отримав її в наслідство. Якщо перевірити ці документи, то вони справді виглядають автентичними. Також він наголошує, що в процесі купівлі-продажу була допущена помилка, яка не була виправлена, і його земельна ділянка була неправильно зареєстрована. Він вже звернувся до суду, щоб визнати його право власності на цю ділянку. Однак, я маю документи, які підтверджують, що ця земля була передана в спадок мені моїм дідом, який в свою чергу отримав її від держави. Питання є складним, тому що обидва документи виглядають законними і обидва сторони впевнені в своїх правах. Також хочу зазначити, що я вже використовувала цю землю протягом декількох років, і на ній знаходиться будинок, який я побудувала. Отже, моє питання таке: які кроки я повинна зробити, щоб вирішити цю проблему? Які докази я повинна надати, щоб довести своє право власності на землю? Чи є шанси виграти цей судовий процес, враховуючи всі обставини?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:16, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація дійсно складна, оскільки обидві сторони мають документи, що підтверджують їхні права на земельну ділянку. Ось кроки, які варто вжити для вирішення цієї проблеми:

1. **Перевірка документів**: Спочатку слід ретельно перевірити всі наявні документи. Важливо звернути увагу на дату та підставу видачі документів, які підтверджують право власності. В Україні, право власності на земельну ділянку підтверджується державним актом або записом в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень").

2. **Звернення до нотаріуса чи адвоката**: Рекомендується звернутися до професійного юриста, який спеціалізується на земельному праві, для аналізу ситуації та документів. Нотаріус або адвокат може допомогти визначити, чи є підстава для оскарження дій сусіда в суді.

3. **Експертиза документів**: У разі сумнівів щодо справжності документів, можна звернутися до експертів для проведення незалежної експертизи. Це допоможе визначити, чи є документи автентичними та чи могли бути допущені помилки під час їх оформлення.

4. **Звернення до суду**: Якщо ви впевнені у своїх правах, має сенс звернутися до суду із позовом про визнання права власності на земельну ділянку. Важливо надати суду всі наявні документи, що підтверджують право власності, а також будь-які інші докази, такі як свідчення свідків, фотографії, плани земельної ділянки тощо.

5. **Обґрунтування добросовісного володіння**: Ви можете посилатися на принцип добросовісного володіння, якщо ви вже тривалий час користуєтеся земельною ділянкою і побудували на ній будинок. Це може бути вагомим аргументом у суді (Цивільний кодекс України, стаття 344).

6. **Мирне врегулювання конфлікту**: Розгляньте можливість мирного врегулювання конфлікту із сусідом, наприклад, шляхом укладення мирової угоди, якщо це можливо.

Враховуючи всі обставини, шанси виграти судовий процес залежать від якості ваших доказів і від того, наскільки ви зможете довести своє право власності. Важливо мати належну юридичну підтримку та підготовку до судового розгляду.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы