Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові питання в Малій Висці: як врегулювати спір щодо розподілу спадщини?

1
21:03, 17.10.2024
Спадкові питання в Малій Висці: як врегулювати спір щодо розподілу спадщини?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Віктор, з Малої Виски, звертаюсь до вас з питанням щодо розподілу спадщини після смерті батька. У мене та моїх сестер виникла суперечка щодо розподілу майна та спадкових прав. Як правильно вирішити цю ситуацію відповідно до чинного законодавства України? Чи потрібна нам допомога юриста для складання спадкової угоди чи подання позову до суду? Які кроки ми маємо зробити для врегулювання цього спору та захисту наших прав? Чекаю на ваші рекомендації та консультацію з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:51, 17.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України, зокрема розділом VI, який присвячений спадковому праву. Важливим кроком у вирішенні питання про розподіл спадщини є дотримання порядку та строків прийняття спадщини. Згідно зі статтею 1269 Цивільного кодексу України, спадкоємці мають шість місяців з дня відкриття спадщини для її прийняття.

Якщо між спадкоємцями виникла суперечка щодо розподілу спадщини, перш за все, рекомендується спробувати вирішити її шляхом переговорів та укладення спадкової угоди. Спадкова угода може бути укладена у простій письмовій формі, але для уникнення можливих юридичних помилок бажано оформити її у нотаріуса. Нотаріус надасть консультації, допоможе скласти угоду, яка врахує права всіх сторін та відповідатиме законодавству.

Якщо переговори не дали позитивного результату, може виникнути необхідність звернення до суду. Позов до суду може бути поданий для визначення часток у спадщині, визнання права на спадщину або для вирішення інших спорів, які не вдалося врегулювати іншим шляхом. В такому випадку доцільно звернутися за допомогою до кваліфікованого юриста, який допоможе скласти позовну заяву, представляти інтереси в суді та забезпечити ефективний захист прав.

Згідно зі статтею 1297 Цивільного кодексу України, спадщина може бути поділена за згодою всіх спадкоємців. Якщо такої згоди не досягнуто, спадщина ділиться в судовому порядку. У разі неузгоджених питань щодо конкретного майна, суд може визначити порядок його використання або продати майно з подальшим розподілом коштів між спадкоємцями.

Отже, для вирішення вашої ситуації рекомендується:
1. Провести переговори з усіма спадкоємцями для досягнення згоди.
2. У разі досягнення згоди укласти спадкову угоду з нотаріальним посвідченням.
3. Якщо угода не можлива, звернутися до юриста для підготовки позовних документів.
4. Подати позов до суду для вирішення спору у разі необхідності.

Ці кроки допоможуть забезпечити дотримання ваших прав і законних інтересів у процесі розподілу спадщини.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы