Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по земельному праву

Юридична Консультація по земельним питанням

Юридична консультація із земельних питань — це можливість вирішити свої земельні проблеми за допомогою кращих «земельних юристів» — фахівців, які професійно займаються дозволом земельних спорів в Україні. Серед інших рішень проблем, наші юристи допоможуть Вам реалізувати право власності на землю, межування і приватизацію землі, вирішити земельні спори між сусідами, роз'яснять Вам особливості громадянського (правового) обороту землі, обмеження щодо використання землі (наприклад, проконсультують, як можна законно продати землю іноземцям в Україні, або як перевести землю з ОСГ у призначення під будівництво).

Хотілося б підкреслити, якщо у Вас виникла та чи інша проблема по земельному праву, не починайте її вирішувати самостійно. Тут дуже важливо вміти підготувати той чи інший юридичний документ правильно, з максимальною точністю, будь-яка допущена помилка призведе до непоправної помилки, що надалі створить чимало труднощів в роботі правозахисника. Настійно просимо при виникненні проблеми відразу ж звертатися за допомогою юриста, який, використавши весь свій досвід і знання, зможе в максимально короткі терміни досягти для Вас позитивного вирішення проблеми з земельного права, при необхідності захистить Ваші інтереси в судовій інстанції і т.п.

Консультація юриста із земельних питань проводиться нашими висококваліфікованими юристами на добровільній основі і відповідь є загальнодоступною на сайті. Якщо ж Ви бажаєте отримати консультацію з делікатного і конфіденційного питання про землю, Ви можете задати платне запитання юристу — це гарантія того, що дані про суть запитання залишаться тільки між Вами і земельних юристом, а відповідь Ви отримаєте в першу чергу, при тому, що наші ціни дуже демократичні і посильні для всіх.


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы