Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права матері при розлученні: чи може батько обмежити доступ до дітей?

1
20:21, 17.10.2024
Права матері при розлученні: чи може батько обмежити доступ до дітей?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій чоловік і я розлучаємося, але він почав загрожувати, що обмежить мої права на спілкування з дітьми. Чи може він це зробити, якщо я є матір'ю дітей? Які права на спілкування з дітьми мають матері у разі розлучення в Україні? Які кроки мені потрібно підтримати, щоб захистити свої права в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:19, 17.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до законодавства України, обидва батьки мають рівні права та обов'язки щодо своїх дітей, незалежно від того, чи перебувають вони в шлюбі або розлучаються. Зокрема, стаття 141 Сімейного кодексу України встановлює, що мати і батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі між собою.

Згідно зі статтею 150 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, а також у дусі поваги до держави. Обмеження прав одного з батьків на спілкування з дітьми може бути здійснене лише на підставі рішення суду, якщо такий батько своїми діями шкодить інтересам дитини.

Якщо ваш чоловік загрожує обмежити ваше спілкування з дітьми, вам слід вжити наступних кроків для захисту своїх прав:

1. **Звернення до суду**: Якщо виникають конфлікти або загрози з боку чоловіка, ви можете подати заяву до суду про визначення місця проживання дітей або про порядок участі у вихованні дітей. Суд буде керуватися найкращими інтересами дитини при прийнятті рішення.

2. **Медіація**: Розгляньте можливість звернення до медіатора для вирішення конфлікту мирним шляхом. Це може допомогти досягти взаєморозуміння без судового втручання.

3. **Захист прав через органи опіки та піклування**: У разі потреби, ви можете звернутися до місцевих органів опіки та піклування для отримання консультації та допомоги у захисті ваших прав на спілкування з дітьми.

4. **Документування загроз**: Ведення записів будь-яких загроз або агресивних дій з боку чоловіка може бути корисним у суді.

5. **Консультація з адвокатом**: Зверніться до кваліфікованого адвоката з сімейного права, який зможе надати вам професійну юридичну допомогу та поради щодо подальших дій.

Таким чином, українське законодавство надає вам можливості захистити свої права на спілкування з дітьми, і суди завжди керуються інтересами дитини при вирішенні таких питань.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы