Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Земельні спори і наслідки приватизації землі.

1
03:16, 21.09.2024
Земельні спори і наслідки приватизації землі.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, володар земельної ділянки, що була приватизована у 90-х роках, стикаюся з проблемою, яка тепер складно вирішити без допомоги кваліфікованого юриста. Справа в тому, що, після приватизації, я продав земельну ділянку іншій особі, але ця угода не була офіційно зареєстрована в земельному кадастрі. На даний момент, через неясність з правовим статусом ділянки, виникли спори з місцевою владою та сусідами, які претендують на частину цієї землі. Виникло багато питань: чи можна вважати мою угоду про продаж дійсною? Які дії мені потрібно здійснити для визнання мене законним власником землі? Як вирішити питання з сусідами, які претендують на частину ділянки? Чи можу я втратити право власності на землю через неправомірні дії третіх осіб? Яким чином можна врегулювати цю ситуацію з точки зору земельного законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:28, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з чинним законодавством України, для вирішення вашої ситуації необхідно врахувати кілька аспектів правового регулювання щодо земельної власності та угод з нею.

По-перше, відповідно до статті 210 Цивільного кодексу України (ЦКУ), правочин, який підлягає державній реєстрації, вважається вчиненим з моменту такої реєстрації. Оскільки ваша угода про продаж земельної ділянки не була зареєстрована в Державному земельному кадастрі, вона не вважається офіційно укладеною, а отже, права власності на ділянку не були передані іншій особі. Це означає, що ви залишаєтеся законним власником ділянки.

Для забезпечення своїх прав вам необхідно звернутися до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з метою перевірки актуального статусу реєстрації вашої земельної ділянки та, за потреби, внести відповідні зміни. Це можна зробити через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) або нотаріуса.

По-друге, з метою врегулювання спорів із сусідами, які претендують на частину ділянки, рекомендується провести межування земельної ділянки із залученням сертифікованого землевпорядника. Це дозволить чітко визначити межі вашої ділянки та уникнути претензій з боку сусідів.

Щодо можливості втрати права власності через неправомірні дії третіх осіб, варто зазначити, що відповідно до статті 387 ЦКУ, власник може витребувати своє майно від будь-якої особи, яка утримує його неправомірно. У разі виникнення загроз вашим правам, необхідно звернутися до суду з позовом про захист права власності, ґрунтуючись на зазначеній статті.

Для врегулювання ситуації також може знадобитися консультація з адвокатом, який спеціалізується на земельному законодавстві, щоб визначити найбільш ефективну стратегію дій у вашій конкретній ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Нахалстрой
19:21, 24.04.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы