Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як захистити свої права під час розлучення в Україні?

1
16:22, 27.09.2024
Як захистити свої права під час розлучення в Україні?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, чоловік, знаходжусь у процесі розлучення з дружиною. Чи можу я вимагати поділу спільного майна, якщо ми не маємо дітей? Які є мої права щодо розділу майна, аліментів та інших питань під час розлучення в Україні? Які кроки мені потрібно підтримати для захисту своїх інтересів у цій ситуації? Чи потрібно мені звертатися до юриста, щоб отримати консультацію та підтримку у цьому процесі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:35, 27.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до законодавства України, поділ спільного майна подружжя можливий незалежно від наявності дітей. Згідно з статтею 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є об'єктом спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено договором між ними. Це означає, що незалежно від того, чи є у вас діти, ви маєте право на поділ спільного майна.

Щодо процесу розподілу майна, ви маєте право вимагати його поділу в судовому порядку, якщо не досягнуто згоди з дружиною. Згідно зі статтею 70 Сімейного кодексу України, при поділі майна частки подружжя є рівними, але суд може відступити від принципу рівності, враховуючи інтереси одного з подружжя або важливі обставини.

Стосовно аліментів, якщо у вас немає спільних дітей, питання аліментів на утримання одного з подружжя може виникати лише у випадку, якщо один з подружжя потребує матеріальної допомоги, а інший має можливість надавати таку допомогу. Це регулюється статтями 75-79 Сімейного кодексу України.

Для захисту своїх інтересів рекомендується:

1. Зібрати докази наявності та вартості спільного майна.
2. Підготувати всі необхідні документи, включаючи свідоцтва про шлюб та документи на майно.
3. Розглянути можливість укладення мирової угоди з приводу поділу майна, що може зекономити час і витрати.
4. Подати позов до суду про поділ майна, якщо домовитися не вдається.

Консультація з юристом може бути корисною, оскільки він допоможе вам зрозуміти ваші права та обов'язки, скласти позовну заяву та надати підтримку в суді. Юрист зможе оцінити вашу ситуацію та надати поради, як найкраще діяти в конкретних обставинах. Враховуючи складність та емоційність процесу розлучення, звернення до кваліфікованого спеціаліста є розумним кроком для захисту ваших інтересів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Аренда маф
00:22, 17.12.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы