Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові права: як захистити свої інтереси?

1
19:24, 29.09.2024
Спадкові права: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як спадкоємець, стикнулася з ситуацією, коли спадкодавець залишив усе майно у своєму заповіті своєму другові, ігноруючи мої права. Які дії мені потрібно підприйняти для захисту своїх спадкових прав від недобросовісного розпорядження майном? Чи можу я оскаржити заповіт у суді і чим загрожує відмова від спадку? Яка процедура подання позову та які докази мені потрібно зібрати для успішного розгляду справи?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:34, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли спадкодавець залишив усе майно у заповіті іншій особі, ви, як спадкоємець, маєте певні права, які можуть бути захищені через суд. Відповідно до Цивільного кодексу України, заповіт може бути оскаржений, якщо є підстави вважати, що він був складений з порушеннями.

1. **Підстави для оскарження заповіту**: Ви можете оскаржити заповіт у суді, якщо є підстави вважати, що він був складений під тиском, у стані, коли спадкодавець не міг усвідомлювати свої дії чи керувати ними, або якщо заповіт не відповідає вимогам закону. Це визначається статтями 1247-1257 Цивільного кодексу України.

2. **Процедура оскарження заповіту**: Для початку процесу оскарження вам потрібно подати позов до суду. Позовна заява повинна містити обґрунтування підстав для оскарження, посилання на відповідні норми законодавства та докази, що підтверджують ваші твердження (стаття 1257 ЦК України).

3. **Необхідні докази**: Збирайте документи, які можуть підтвердити неправомірність складання заповіту: медичні довідки про стан здоров'я спадкодавця на момент складання заповіту, свідчення можливих свідків, документи, які підтверджують тиск або шахрайство.

4. **Право на обов'язкову частку**: Якщо ви є особою, що має право на обов'язкову частку у спадщині (наприклад, неповнолітні або непрацездатні діти, непрацездатні вдови або батьки), ви можете вимагати цю частку незалежно від змісту заповіту (стаття 1241 ЦК України).

5. **Відмова від спадщини**: Відмова від спадщини можлива, але вона повинна бути свідомою та добровільною. Відмова не може бути відкликана після закінчення строку для прийняття спадщини (стаття 1273 ЦК України).

Подача позову до суду вимагає ретельної підготовки, тому рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованого юриста, який допоможе скласти позовну заяву, зібрати необхідні докази та представляти ваші інтереси в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Палисадник
13:10, 10.04.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы