Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Право власності на земельну ділянку після розлучення.

1
22:27, 20.09.2024
Право власності на земельну ділянку після розлучення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я був у шлюбі протягом 15 років, і ми з дружиною придбали земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства. Ділянка була зареєстрована на мене, але весь час, поки ми були у шлюбі, ми доглядали цю землю разом. Нещодавно ми розлучилися, але не оформили розподіл спільного майна. Зараз моя колишня дружина вимагає від мене половину вартості цієї земельної ділянки, або її частку у власності цієї землі. Вона вважає, що має на це право, оскільки працювала на цій землі стільки ж, скільки і я. Але ділянка була зареєстрована на мене, і я платив за неї всі податки. Чи має вона право вимагати від мене половину вартості земельної ділянки або її частку у власності цієї землі? Які документи я маю надати, щоб довести, що я є єдиним власником цієї землі? І які юридичні кроки я повинен зробити, щоб захистити свої права власника?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:02, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, вважається спільною сумісною власністю, незалежно від того, на кого воно зареєстроване. Це положення закріплене у статті 60 Сімейного кодексу України. Таким чином, земельна ділянка, придбана під час шлюбу, вважається спільним майном подружжя, навіть якщо вона зареєстрована лише на одного з них.

Ваша колишня дружина має право вимагати половину вартості земельної ділянки або її частку у власності, оскільки вона також є співвласником цього майна відповідно до частини 1 статті 70 Сімейного кодексу України. Втім, якщо у вас є докази, що ділянка була придбана за особисті кошти (наприклад, отримані до шлюбу чи у вигляді спадщини), ви можете спробувати довести, що ділянка є вашою особистою власністю.

Для підтвердження вашого права власності на земельну ділянку вам потрібно мати усі документи, які засвідчують право власності: державний акт на право власності на земельну ділянку або витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно.

Якщо ви бажаєте захистити свої права, рекомендується:

1. Звернутися до нотаріуса або адвоката для консультації щодо можливості визнання земельної ділянки вашою особистою власністю.
2. Спробувати дійти згоди з колишньою дружиною щодо розподілу майна шляхом укладення нотаріально посвідченого договору.
3. У разі неможливості досягнення згоди, подати позов до суду про розподіл спільного майна подружжя, де ви зможете надати всі наявні докази та аргументацію.

Необхідно пам’ятати, що судовий розгляд може зайняти значний час та вимагатиме додаткових витрат. Тому доцільно намагатися знайти компромісне рішення.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы