Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові права при розлученні: що мені належить?

1
17:05, 06.10.2024
Спадкові права при розлученні: що мені належить?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Ніка, розлучаюся з чоловіком, ми маємо спільний майновий фонд. У нас є спільні діти. Я хочу розібратися, які спадкові права я маю у випадку розлучення. Чи належить мені частина спільного майна? Які права на утримання дітей у мене є у випадку, якщо чоловік не погоджується платити аліменти? Які юридичні кроки мені потрібно буде підтримати свої права у суді?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:35, 06.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку розлучення в Україні питання поділу спільного майна, спадкових прав та утримання дітей регулюються Сімейним кодексом України та Цивільним кодексом України.

1. **Спільне майно**: Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю. Це означає, що ви маєте право на половину цього майна, незалежно від того, на кого воно оформлено. У разі розлучення можна подати до суду позов про поділ спільного майна, якщо ви не можете дійти згоди з чоловіком щодо його розподілу.

2. **Спадкові права**: Розлучення не позбавляє вас спадкових прав на майно чоловіка, якщо ви вкажете в заповіті або підпадаєте під одну з черг спадкування за законом, визначених в Цивільному кодексі України. Відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу, ви можете бути спадкоємцем першої черги як колишня дружина, якщо залишаєтеся визнаною спадкоємцем в заповіті.

3. **Утримання дітей (аліменти)**: Якщо чоловік не погоджується добровільно платити аліменти, ви маєте право подати до суду позов про стягнення аліментів. Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття. Розмір аліментів визначається судом на підставі матеріального стану сторін та інших обставин. Суд може встановити як фіксовану суму, так і процент від доходу платника.

4. **Юридичні кроки**:
- Подайте заяву до суду про розлучення, якщо ваш чоловік не погоджується на розірвання шлюбу добровільно.
- Якщо необхідно, подайте окрему заяву про поділ спільного майна.
- Подайте позов про стягнення аліментів, якщо ваш чоловік відмовляється їх виплачувати.
- Рекомендується звернутися до адвоката для отримання консультації та професійної підтримки у суді.

Кожна справа індивідуальна, тому важливо отримати кваліфіковану юридичну допомогу, щоб захистити свої права та інтереси.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы