Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність майна в Демидові: що робити в разі спору з спадкоємцями?

1
21:08, 12.10.2024
Спадкоємність майна в Демидові: що робити в разі спору з спадкоємцями?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як житель міста Демидов, стикнувся з проблемою спадкоємності майна після смерті близької мені людини. У заповіті не всі аспекти розписані чітко, і тепер виникли конфлікти з іншими спадкоємцями щодо розподілу майна. Які кроки мені потрібно підтримати, якщо виник спір з іншими спадкоємцями? Які права і обов'язки маю я в цій ситуації згідно з чинним законодавством України? Чи можливо вирішити цю проблему мирним шляхом, без звернення до суду? Шукаю юриста з досвідом у справах спадкування для отримання консультації та правової допомоги в моїй ситуації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:05, 12.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли виникають спори між спадкоємцями щодо розподілу майна, важливо дотримуватися чіткої послідовності дій, які передбачені чинним законодавством України. Перш за все, зверніться до нотаріуса, який веде спадкову справу, для отримання консультації щодо умов заповіту та можливості мирного врегулювання спору. Відповідно до статті 1235 Цивільного кодексу України, заповіт є особистим розпорядженням заповідача на випадок його смерті, і воно повинно виконуватися спадкоємцями.

Якщо заповіт не охоплює певні аспекти, ви можете спробувати домовитися з іншими спадкоємцями про добровільний розподіл майна. Це може бути оформлено у вигляді договору про поділ спадщини, що передбачено статтею 1267 Цивільного кодексу України. Такий договір підлягає нотаріальному посвідченню.

У разі неможливості досягнення згоди, ви маєте право звернутися до суду для вирішення спору. Відповідно до статті 1227 Цивільного кодексу України, спадкоємці можуть подати позов до суду для встановлення порядку спадкування або розподілу спадкового майна.

Крім того, варто врахувати, що стаття 1258 Цивільного кодексу України визначає право на обов'язкову частку у спадщині для окремих категорій осіб, наприклад, неповнолітніх чи непрацездатних спадкоємців.

З метою врегулювання ситуації мирним шляхом, ви можете скористатися послугами медіатора або залучити юриста, який спеціалізується на спадкових справах, для проведення переговорів з іншими спадкоємцями. Це може допомогти уникнути судового розгляду і зберегти відносини між родичами.

У разі необхідності правової допомоги, рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста з досвідом у спадкових справах, який зможе надати консультацію, розробити стратегію вирішення спору та представляти ваші інтереси у разі судового розгляду.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы