Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Приватизація власної і прилеглої подарованої території

1
17:19, 31.03.2017
Приватизація власної і прилеглої подарованої території
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ми з сестрою хочемо приватизувати ще неуспадковану хату від нашого діда. Мені було приблизно 15 років, коли друг нашого діда подарував нам земельну ділянку, яка знаходилась в його користуванні, за нашим городом зі сторони поля, сусіди є; зараз мені 24 роки, моїй сестрі-20. родичі того діда відмовились від ділянки.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:44, 31.03.2017
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Приватизація нерухомого майна, яке ще не успадковане, є досить складним юридичним процесом, який потребує дотримання певних процедур відповідно до законодавства України. Важливо розуміти, що приватизувати можна лише те майно, яке перебуває у вашій власності або щодо якого ви маєте право на приватизацію. У вашому випадку, спочатку необхідно оформити спадщину на хату, що залишилася після вашого діда.

Згідно з Цивільним кодексом України, спадщина відкривається в день смерті спадкодавця (стаття 1220 ЦК України). Спадкоємці мають право прийняти спадщину протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 ЦК України). Якщо цей строк пропущено, необхідно звернутися до суду для його відновлення, якщо є поважні причини пропуску.

Щодо земельної ділянки, яка була подарована, це питання також підлягає окремому розгляду. Якщо ділянка була передана у користування через дарчу, необхідно перевірити відповідні документи, які підтверджують передачу права власності. Дарування нерухомого майна регулюється статтею 717 Цивільного кодексу України, і для його дійсності договір дарування повинен бути оформлений у письмовій формі та нотаріально засвідчений (стаття 719 ЦК України).

Вам слід звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини на хату та перевірки правоустановчих документів на земельну ділянку. Якщо ділянка була подарована належним чином, вона вже може бути у вашій власності, і вам лише потрібно зареєструвати це право в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Якщо документи відсутні або є неоформленими, може виникнути необхідність звернення до суду для визнання права власності.

Рекомендується звернутися за юридичною консультацією або допомогою до кваліфікованого адвоката, який зможе допомогти з оформленням усіх необхідних документів та представити ваші інтереси в суді, якщо це буде потрібно.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Приватизация
11:16, 12.04.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы