Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Визнання недійсним державного акту в суді

1
14:56, 08.02.2015
Визнання недійсним державного акту в суді
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Добрий день!!!
Підкажіть, будь ласка, що робити в ситуації, описаній нижче:
В 2005 році моя сусідка громадянка Б. приватизувала свою земельну ділянку (держакт від 02 вересня 2005 року, акт встановлення та погодження меж від 03 серпня 2005 року, при цьому в акті я не підписувалася, мій підпис був підроблений!!!, що видно зразу, достатньо тільки порівняти мій підпис і той підпис, що стоїть а акті). В листопаді 2005 року моя сусідка громадянка Б. продає дім разом із земельною ділянкою громадянці Ч. (акт купівлі-продажу від 11.11.5005 р.). Моя нова сусідка громадянка Ч. переоформлює земельну ділянку на себе (держакт від 28 грудня 2005 року, акт встановлення в натурі меж земельної ділянки від 11 листопада 2005 року, в якому також немає мого підпису. В акті написано, що встановлення меж здійснено в присутності сусідів, але підписи сусідів взагалі відсутні). Таким чином я зовсім не знала, чи приватизована земельна ділянка моєї сусідки, чи ні. Весною 2006 року сусідка громадянка Ч. запропонувала мені змінити конфігурацію наших земельних ділянок (на той час вона займалася теплицями і їй було так зручніше їх розташувати), на що я погодилася, так як мені це було вигідно. Таким чином я віддала їй 1 сотку своєї земельної ділянки в одному місці, а вона мені віддала 1 сотку своєї земельної ділянки в іншому місці, я ж не знала, що її земельна ділянка вже приватизована. Тобто межі наших земельних ділянок змінилися. В 2007 році я вирішила приватизувати свою земельну ділянку (держакт від 22 травня 2008 року, акт встановлення в натурі меж земельної ділянки від 17 серпня 2007 року, в якому є підпис моєї сусідки громадянки Ч, тобто з межами моєї земельної ділянки моя сусідка погодилася, про що свідчить її підпис). Під час моєї приватизації не було з’ясовано, що одна сотка моєї земельної ділянки вже приватизована раніше. Вийшла ситуація, коли одна сотка була приватизована двічі – спочатку моєю сусідкою громадянкою Б. (яку потім переоформила на себе нова сусідка громадянка Ч.), а потім мною (я ж не знала, що земельна ділянка сусідки вже приватизована), а інша сотка не приватизована ні мною, ні моєю сусідкою. Нещодавно сусідка вирішила повернути межі назад, тобто знову зробити обмін, так як було раніше, щоб фактичні межі її земельної ділянки співпадали з її держактом (саме тоді я ї дізналася, що виявляється, її земельна ділянка була приватизована ще у 2005 році!!! І ми змінювали межі своїх земельних ділянок вже після того, як вона вже приватизувала свою земельну ділянку!!! В акті встановлення меж моєї минулої сусідки гр.Б мій підпис був підроблений, а в акті встановлення меж нової сусідки гр.Ч. мій підпис взагалі відсутній). Я, звичайно ж, відмовилася від цієї її пропозиції. Зараз вона подала на мене в суд, вимагаючи визнати мій держакт недійсним, мотивуючи це тим, що її держакт оформлений раніше. Але я ж не підписувалася ні акті встановлення меж моєї минулої сусідки гр.Б, де мій підпис був просто підроблений, ні в акті встановлення меж нової сусідки гр.Ч., де мій підпис взагалі відсутній.
Чи можу я в суді довести, що, так як мій підпис в акті встановлення меж моєї минулої сусідки гр.Б. був просто підроблений, а в акті встановлення меж нової сусідки гр.Ч. взагалі відсутній, то держакт і громадянки Б., а потім і держакт громадянки Ч. є недійсними, так як в процесі їх виготовлення були порушення, а саме в одному акті підроблений мій підпис, а в іншому – підпис взагалі відсутній?
І ще одне питання, чи є дійсним держакт на земельну ділянку, на якому відсутній підпис голови органу місцевого самоврядування та його печатка? (на держакті моєї сусідки гр.Ч. відсутній підпис голови місцевої ради та його печатка, дата отримання держакта – грудень 2005 року, а зараз вже 2015 рік, тобто з моменту отримання держакту пройшло майже 10 років!!!)
Зарані вдячна за відповідь!!!
Судове засідання призначене на 13 лютого цього року, тобто відповідь потрібна дуже терміново, так як я повинна встигнути зробити правильні кроки!!!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
09:54, 09.02.2015
Консультирует юрист: Андрей Дубровский

Доброго дня! По-перше Вам необхідно в судовому засідання, в порядку адміністративного судочинства, клопотати про надання рішення місцевої ради про заствердження проектної документації та передання земельної ділянки у власність, в проекті моє бути акт, а рішення затверджує проект, таким чином згідно Закону України "Про землеустрій" та Закону України "Про місцеве самоврідування в Україні" (редакції Законів станом на момент прийняття рішення)Ви можете признати рішення місцевої ради недійсним та недійсним держ акт на землю. По - друге - стосовно підлогу можете в суда клопотати стосовно звернення до правоохоронних органів, щодо кримінального злочину - підробка документів та шахрайство.

______________
Дубровский А.

0967780566

0930745660
0508504148
info@ukrzakon.com
Skype:ukrzakon.com
Сайт:ukrzakon.com
top


Другие консультации


Оренда озера
11:58, 18.03.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы