Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Що робити, якщо втратив роботу через порушення законодавства в Нежині?

1
22:22, 28.09.2024
Що робити, якщо втратив роботу через порушення законодавства в Нежині?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Звертаюся за консультацією юриста щодо моєї ситуації. Я був звільнений з роботи без попередження та обґрунтування причин, що суперечить трудовому законодавству України. Які кроки мені слід підприйняти для захисту своїх трудових прав? Які є мої шанси відновити робоче місце або отримати відшкодування за незаконне звільнення? Чи можливо вирішити цю ситуацію мирним шляхом, без звернення до суду? Які документи мені потрібно зібрати та які терміни дій? Буду вдячний за професійну пораду.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:58, 28.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо діяти згідно з нормами трудового законодавства України, щоб захистити свої права.

1. **Перевірка підстав звільнення**: Згідно з Кодексом законів про працю України (КЗпП), звільнення працівника має відбуватися з дотриманням певних процедур та підстав, передбачених статтею 40 КЗпП. Перевірте, чи були дотримані всі необхідні умови для вашого звільнення.

2. **Звернення до роботодавця**: Спочатку спробуйте вирішити питання мирним шляхом. Письмово зверніться до роботодавця з проханням надати пояснення щодо причин вашого звільнення та вимогою про поновлення на роботі або виплату компенсації за незаконне звільнення. Таке звернення може бути підставою для подальших дій.

3. **Документація**: Зберіть усі документи, пов'язані з вашим працевлаштуванням: трудовий договір, накази про прийняття на роботу, документи про зарплату, наказ про звільнення (якщо він був виданий), а також копії вашої переписки з роботодавцем.

4. **Терміни**: Важливо пам'ятати, що відповідно до статті 233 КЗпП, ви маєте право подати позов до суду про поновлення на роботі протягом одного місяця з дня вручення вам копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.

5. **Звернення до комісії з трудових спорів**: Якщо мирне вирішення не вдається, ви можете звернутися до комісії з трудових спорів, якщо така створена на підприємстві. Це може бути швидшим і менш формальним шляхом вирішення конфлікту.

6. **Судовий захист**: Якщо попередні кроки не дали результату, ви маєте право звернутися до суду. Суд може поновити вас на посаді та зобов’язати роботодавця виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу, згідно зі статтею 235 КЗпП.

7. **Профспілка або інспекція з праці**: Ви можете звернутися до профспілки, якщо ви є її членом, або до Державної служби України з питань праці для отримання консультації та допомоги.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете ефективніше захистити свої трудові права та досягти справедливості у вашій ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы