Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність нерухомості: як забезпечити успадкування моєї квартири?

1
12:22, 11.10.2024
Спадкоємність нерухомості: як забезпечити успадкування моєї квартири?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний юристе, я, Кристина Вікторівна, маю неврегульований родинний конфлікт, і моя основна проблема полягає в тому, що я хочу забезпечити успадкування своєї квартири своїй дитині, але не знаю, як це правильно зробити. Чи потрібно складати заповіт? Чи можуть виникнути правові спори у майбутності? Які кроки мені слід підтримати, щоб уникнути можливих проблем і конфліктів у майбутньому? Буду вдячна за вашу консультацію та поради з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:07, 11.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Для забезпечення успадкування квартири вашій дитині, складання заповіту є одним із найпоширеніших і юридично обґрунтованих способів. Відповідно до Цивільного кодексу України, заповіт — це особисте розпорядження фізичної особи на випадок її смерті щодо свого майна (ст. 1233 ЦК України). Заповіт має бути складений у письмовій формі та завірений нотаріусом (ст. 1247 ЦК України).

Складання заповіту дозволить вам чітко визначити, кому саме ви хочете передати своє майно, що значно зменшує ризик виникнення правових спорів у майбутньому. Навіть якщо ви не складе заповіт, ваше майно буде розподілене за законом, але це може призвести до небажаних наслідків, таких як поділ майна між іншими спадкоємцями першої черги, якщо вони є.

Крім того, можна розглянути можливість складання договору дарування, який передбачає передачу права власності на квартиру ще за вашого життя. Однак цей крок вимагає зваженого підходу, адже після дарування ви втратите право на цю квартиру.

Важливо також врахувати можливість оскарження заповіту, що може відбутися у випадках, якщо його складено з порушенням вимог закону, або якщо є підстави вважати, що заповідач був недієздатним на момент складання заповіту (ст. 1257-1259 ЦК України).

Для уникнення можливих правових спорів у майбутньому, рекомендується:

1. Скласти заповіт у присутності кваліфікованого нотаріуса, який допоможе дотриматися всіх вимог законодавства.
2. У випадку наявності інших спадкоємців, можливо, варто обговорити ваші наміри з ними заздалегідь, щоб уникнути непорозумінь.
3. Переконатися, що у вас є всі необхідні документи, що підтверджують право власності на квартиру.

Звернення до досвідченого юриста або нотаріуса може допомогти вам вибрати найбільш підходящий варіант з урахуванням ваших обставин і бажань.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы