Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема земельної ділянки після реформ.

1
00:00, 21.09.2024
Проблема земельної ділянки після реформ.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, володію земельною ділянкою в сільській місцевості, яка була придбана за допомогою земельних паїв. У зв'язку з новим Земельним кодексом України, які зміни вносить власність на землю нова земельна реформа? Чи зберігається моє право на власність ділянки, чи необхідно здійснити якісь додаткові дії для її реєстрації? Чи змінюються обмеження щодо використання землі: чи можу я використовувати її в сільськогосподарських цілях, як раніше, чи тепер мені необхідно дотримуватися нових правил? Чи можу я продати чи подарувати свою землю іншим особам, і якщо так, то які обмеження щодо цього вводить новий Земельний кодекс? Які юридичні наслідки мене чекають, якщо я порушу нові правила? Я хочу зрозуміти всі можливі юридичні наслідки нової земельної реформи для мене як власника земельної ділянки.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:34, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до змін, внесених Земельним кодексом України, основні аспекти, які стосуються права власності на земельні ділянки, включають такі положення:

1. **Збереження права власності**: Ваше право на власність земельної ділянки зберігається. Власники земельних ділянок, придбаних за допомогою земельних паїв, не зобов'язані здійснювати повторну реєстрацію, якщо право власності вже зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (ст. 79-1 Земельного кодексу України).

2. **Використання землі**: Ви можете використовувати свою земельну ділянку в сільськогосподарських цілях, як і раніше. Нові правила не змінюють основного призначення земель, якщо це не суперечить умовам, зазначеним у Державному земельному кадастрі (ст. 91 Земельного кодексу України). Однак, слід враховувати екологічні та інші обмеження, які можуть бути додатково встановлені законодавством.

3. **Продаж та дарування землі**: З 1 липня 2021 року ринок землі в Україні офіційно відкрито, що дозволяє фізичним особам купувати та продавати земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Однак, є обмеження – до 1 січня 2024 року одна особа може придбати не більше 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення (ст. 130 Земельного кодексу України).

4. **Юридичні наслідки порушення правил**: Недотримання нових правил може призвести до адміністративної або кримінальної відповідальності. Наприклад, порушення екологічних норм може тягнути за собою штрафи, а незаконне відчуження земельної ділянки – визнання правочину недійсним (ст. 212 Земельного кодексу України).

Важливо також враховувати, що земельна реформа передбачає можливість перегляду та оновлення кадастрових даних, тому рекомендується періодично перевіряти актуальність інформації в Державному земельному кадастрі. Для детальнішої консультації слід звернутися до юриста або нотаріуса, що спеціалізується на земельному праві.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы