Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення меж земельних ділянок після державного землевпорядження

1
23:01, 20.09.2024
Порушення меж земельних ділянок після державного землевпорядження
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником земельної ділянки, яка була приватизована у 90-ті роки. Недавно, в рамках державного землевпорядження, було зроблено нову відмірку територій та встановлено нові межі моєї ділянки. Після цього виникла проблема: частина моєї землі була віднесена до ділянки сусіда, а з його ділянки до моєї не було додано нічого. Я не згоден з цим рішенням, тому хочу з'ясувати, чи можливо оскаржити результати державного землевпорядження, якщо вони порушили мої права на власність? Які документи потрібно підготувати для цього, і які дії мені варто вжити, щоб відновити свої права? Чи є можливість відновлення меж земельної ділянки відповідно до попереднього варіанту, який був до проведення землевпорядження? Чи потрібно для цього залучати судового експерта-землевпорядника, та чи можуть бути у цьому випадку якісь особливості?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:21, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку, якщо ви не згодні з результатами державного землевпорядження, які призвели до зміни меж вашої земельної ділянки, ви маєте право оскаржити ці результати. Відповідно до статті 14 Земельного кодексу України, кожний власник земельної ділянки має право на захист своїх прав на неї.

Перше, що слід зробити, це звернутися до органу, який здійснював землевпорядні роботи, із заявою про перегляд результатів землевпорядження. Це можна зробити шляхом подання скарги або заяви про перегляд меж ділянки. До заяви слід додати копії документів, що підтверджують ваше право власності на земельну ділянку, та інші документи, які стосуються справи (наприклад, попередній акт на земельну ділянку, документи про приватизацію тощо).

Якщо ж орган, який здійснював землевпорядження, не задовольнить вашу скаргу, ви маєте право звернутися до суду. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, захист права власності може здійснюватися шляхом визнання недійсними актів, які порушують ваше право власності.

Для подання позову до суду вам слід підготувати такі документи:
1. Позовну заяву, в якій буде викладено обставини справи, ваші вимоги та підстави для їх задоволення.
2. Документи, що підтверджують ваше право власності на земельну ділянку.
3. Документи, що підтверджують нові межі ділянки та результати землевпорядження.
4. Інші документи, які можуть бути важливими для справи.

Для підтвердження ваших вимог у суді може бути доцільним залучити судового експерта-землевпорядника, який зможе надати професійний висновок щодо відповідності нових меж ділянки чинному законодавству та попереднім даним.

У випадку відновлення меж земельної ділянки відповідно до попереднього варіанту, можуть бути враховані попередні дані щодо меж ділянки, які містяться в документах, що стосуються приватизації та реєстрації вашої земельної ділянки.

Таким чином, захист ваших прав на земельну ділянку може бути здійснений як шляхом адміністративного оскарження, так і через судовий процес, залежно від ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы