Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт інтересів у розподілі спільного майна після розлучення

1
03:35, 13.09.2024
Конфлікт інтересів у розподілі спільного майна після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, володію земельною ділянкою в сільській місцевості, яку отримав у спадок від своїх батьків. Земельна ділянка знаходиться в зоні сільськогосподарського призначення згідно з державним актом на право приватної власності. Проте, земельна ділянка вже багато років не використовується за призначенням, оскільки я живу та працюю в місті і не маю можливості вести сільське господарство. Нещодавно мені стало відомо, що моє сусідське поле давно використовується одним з місцевих фермерів, який не має жодних прав на цю землю. Я хочу врегулювати цю ситуацію, але не знаю, які мої права та обов'язки в цьому випадку. Які дії я можу та повинен здійснити для вирішення цього питання? Чи можу я вимагати виплату від фермера за використання моєї землі? Які можливі наслідки для мене, якщо я продовжу допускати використання моєї землі без мого дозволу? Яким чином я можу змінити цільове призначення земельної ділянки, щоб могти її орендувати або продати?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:22, 13.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації, як власник земельної ділянки, ви маєте право на захист своєї власності та отримання компенсації за її використання без вашої згоди. Відповідно до статті 13 Конституції України та статті 1 Цивільного кодексу України, кожен має право на мирне володіння своїм майном. Незаконне використання вашої земельної ділянки є порушенням цих прав.

1. **Вимога компенсації**: Ви можете вимагати від фермера компенсацію за безпідставне користування вашою земельною ділянкою. Згідно зі статтею 1166 Цивільного кодексу України, шкода, завдана майну фізичної особи, підлягає відшкодуванню в повному обсязі. Для цього слід звернутися до суду з позовом про відшкодування збитків та надання доказів про використання вашої землі фермером.

2. **Попередження про порушення**: До судового розгляду рекомендується направити фермеру письмове попередження про незаконне використання земельної ділянки з вимогою припинити таку діяльність. Це може бути використано як доказ у суді.

3. **Зміна цільового призначення**: Змінити цільове призначення земельної ділянки можна відповідно до статті 20 Земельного кодексу України. Для цього потрібно подати заяву до місцевої ради із зазначенням причин та цілей зміни призначення. Також потрібно буде розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у нових межах та отримати відповідні дозволи.

4. **Наслідки бездіяльності**: Якщо не вжити жодних заходів, фермер може продовжувати використовувати вашу ділянку безкоштовно, що може призвести до втрати доходу від потенційної оренди або її продажу. Крім того, це може ускладнити питання власності в майбутньому.

5. **Оренда або продаж**: Після зміни цільового призначення ви можете оформити договір оренди або продати земельну ділянку. Згідно зі статтею 124 Земельного кодексу України, передача земельної ділянки в оренду здійснюється на підставі договору оренди землі, який укладається у письмовій формі та підлягає державній реєстрації.

Враховуючи всі вищезазначені аспекти, рекомендується також звернутися до кваліфікованого юриста для отримання детальної консультації та підготовки необхідних документів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы