Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Договор аренды ,техническая ошибка в целевом назначении

1
19:40, 31.10.2019
Договор аренды ,техническая ошибка в целевом назначении
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Добрий день , таке питання, в мене фермерське господарство ,договір оренди укладений був в 2004 році з райрадою на 49 років , рішення райради та технічна документація зроблена для ведення ФГ ,в витягах з держгеокадастру по кожній ділянці також цільове призначення для ведення ФГ ,а ось нещодавно з’ясувалось, коли держгеокадастр попросив мене підняти нормативно грошову оцінку з 10 на 12% з чим я погодився та написав клопотання , мені відмовили в клопотанні у зв’язку з тим що в пункті 16 договору оренди вказано цільове призначення для ведення товарно фермерського господарства ! У зв’язку з чим мені відмовили в клопотанні (бо в пункті 16 цільове товарно ФГ ,а всі документі на ФГ ),кажуть, що розуміють, що технічна помилка оскільки всі документи на ФГ та як виправити не знають бо я заключав договір з райрадою ,а зараз підпорядковуваеться держгеокадастру , і яка різниця між цільовим назначенням ФГ та товарно ФГ ?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:25, 31.10.2019
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, питання орендних відносин регулюються, зокрема, Земельним кодексом України та Законом України "Про оренду землі". Відповідно до статті 1 Закону України "Про фермерське господарство", фермерське господарство (ФГ) є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію.

Різниця між поняттями "фермерське господарство" (ФГ) і "товарне фермерське господарство" (ТФГ) в законодавстві чітко не визначена, проте традиційно ФГ може включати різні види діяльності, які не обов'язково пов'язані з товарним виробництвом, тоді як ТФГ акцентує на виробництві продукції для продажу.

Ваша ситуація може бути наслідком технічної помилки в договорі оренди, оскільки всі інші документи вказують на цільове призначення для ведення ФГ. Для вирішення цієї проблеми, слід звернутися до державного органу, який тепер здійснює управління земельними питаннями, тобто до Держгеокадастру. Необхідно скласти заяву про внесення змін до договору оренди землі з метою виправлення технічної помилки. Відповідно до статті 19 Закону України "Про оренду землі", зміни до договору оренди землі вносяться за згодою сторін шляхом укладення додаткової угоди.

Також, відповідно до статті 15 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", зміни до договору оренди підлягають державній реєстрації. Це означає, що після внесення змін до договору, їх необхідно зареєструвати в органах державної реєстрації прав.

Рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на земельних питаннях, для отримання детальної допомоги у вирішенні цієї ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Договір
19:30, 17.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы