Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Святого Николая!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!
Юридична Консультація по земельному праву

Юридична Консультація по земельним питанням

Юридична консультація із земельних питань — це можливість вирішити свої земельні проблеми за допомогою кращих «земельних юристів» — фахівців, які професійно займаються дозволом земельних спорів в Україні. Серед інших рішень проблем, наші юристи допоможуть Вам реалізувати право власності на землю, межування і приватизацію землі, вирішити земельні спори між сусідами, роз'яснять Вам особливості громадянського (правового) обороту землі, обмеження щодо використання землі (наприклад, проконсультують, як можна законно продати землю іноземцям в Україні, або як перевести землю з ОСГ у призначення під будівництво).

Хотілося б підкреслити, якщо у Вас виникла та чи інша проблема по земельному праву, не починайте її вирішувати самостійно. Тут дуже важливо вміти підготувати той чи інший юридичний документ правильно, з максимальною точністю, будь-яка допущена помилка призведе до непоправної помилки, що надалі створить чимало труднощів в роботі правозахисника. Настійно просимо при виникненні проблеми відразу ж звертатися за допомогою юриста, який, використавши весь свій досвід і знання, зможе в максимально короткі терміни досягти для Вас позитивного вирішення проблеми з земельного права, при необхідності захистить Ваші інтереси в судовій інстанції і т.п.

Консультація юриста із земельних питань проводиться нашими висококваліфікованими юристами на добровільній основі і відповідь є загальнодоступною на сайті. Якщо ж Ви бажаєте отримати консультацію з делікатного і конфіденційного питання про землю, Ви можете задати платне запитання юристу — це гарантія того, що дані про суть запитання залишаться тільки між Вами і земельних юристом, а відповідь Ви отримаєте в першу чергу, при тому, що наші ціни дуже демократичні і посильні для всіх.


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}